RAFAŁ ROMANIUK

 

Wiele lat trenowałem w kadrze Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej w sekcji Trójboju Siłowego. Jako członek kadry AZS PW uczestniczyłem w zawodach najwyższej rangi organizowanych na szczeblu krajowym. Zarówno indywidualnie jak i drużynowo udało mi się wielokrotnie stanąć na podium. 
Na swoim koncie mam również uczestnictwo w zawodach kulturystycznych takich jak : Debiuty, Mistrzostwa Polski oraz w innych wydarzeniach związanych z tą dyscypliną. 

 

Aktualnie zajmuje się pracą trenerską i prowadzeniem Akademii Kulturystyki Fitnessu i Trójboju Siłowego, mającą na celu organizowanie szkoleń w zakresie sportów siłowych, sztuk walki oraz przygotowująca do pracy przyszłych trenerów personalnych. 


Prowadzę treningi kulturystyczne, sprawnościowe i siłowe. 
Uważam, że jestem jednym z niewielu specjalistów w Polsce, którzy potrafią doskonale połączyć trening z odpowiednio dostosowaną dietą , tak by nie burzyć dotychczasowego życia podopiecznego.

 
Uczę, ze szczególnym nastawieniem na samodzielność moich klientów, tak by z czasem mogli sami realizować plan treningowy. 
Znam doskonale wszystkie etapy przygotowania zawodników do zawodów kulturystycznych i trójbojowych. Łączę bezpieczeństwo podopiecznego z osiąganiem przez niego jak najlepszych wyników. 


Jestem zapraszany jako ekspert do programów telewizyjnych i radiowych. Jestem trenerem w programie „Cofnij czas” w TVN. Brałem również udział w programie „Ugotowani” .


Jestem solidnym, doświadczonym i uniwersalnym trenerem. Na podstawie zdobytych doświadczeń i osiągniętych sukcesów w sporcie i życiu zawodowym , śmiem twierdzić , że jestem również spełnionym człowiekiem. 


Zapraszam do współpracy.
Rafał Romaniuk

Akademia AKFiTS

Rafał Romaniuk

TRENING PERSONALNY - ON LINE -  OPIEKA DIETETYCZNA - SUPLEMENTACJA - ODCHUDZANIE - MASA MIĘŚNIOWA - WYDOLNOŚĆ - MOTORYKA - KOORDYNACJA RUCHOWA - CARDIO

Treningi personalne  prowadzę w :

Bemowo - Fitness Klub ZDROFIT  

 Warszawa, ul. Dywizjonu 303 / 129 B 

oraz

Bielany - Warszawskie Centrum Atletyki

Warszawa, ul. Zofii Roesler 2

Zadzwoń 603-162-662

Trener Personalny Warszawa Bemowo

e-mail: akfits.pl@gmail.com