top of page

RAFAŁ ROMANIUK

BWOR6C9810.jpg

 
Wiele lat trenowałem w kadrze Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej w sekcji Trójboju Siłowego. Jako członek kadry AZS PW uczestniczyłem w zawodach najwyższej rangi organizowanych na szczeblu krajowym. Zarówno indywidualnie jak i drużynowo udało mi się wielokrotnie stanąć na podium. 

Na swoim koncie mam również uczestnictwo w zawodach kulturystycznych takich jak : Debiuty, Mistrzostwa Polski oraz w innych wydarzeniach związanych z tą dyscypliną. 

 
Aktualnie zajmuje się pracą trenerską i prowadzeniem Akademii Kulturystyki Fitnessu i Trójboju Siłowego, mającą na celu organizowanie szkoleń w zakresie sportów siłowych, sztuk walki oraz przygotowująca do pracy przyszłych trenerów personalnych. 

Prowadzę treningi kulturystyczne, sprawnościowe i siłowe. 
Uważam, że jestem jednym z niewielu specjalistów w Polsce, którzy potrafią doskonale połączyć trening z odpowiednio dostosowaną dietą , tak by nie burzyć dotychczasowego życia podopiecznego.

 
Uczę, ze szczególnym nastawieniem na samodzielność moich klientów, tak by z czasem mogli sami realizować plan treningowy. 
Znam doskonale wszystkie etapy przygotowania zawodników do zawodów kulturystycznych i trójbojowych. Łączę bezpieczeństwo podopiecznego z osiąganiem przez niego jak najlepszych wyników. 


Jestem zapraszany jako ekspert do programów telewizyjnych i radiowych. Jestem trenerem w programie „Cofnij czas” w TVN. Brałem również udział w programie „Ugotowani” .

Jestem solidnym, doświadczonym i uniwersalnym trenerem. Na podstawie zdobytych doświadczeń i osiągniętych sukcesów w sporcie i życiu zawodowym , śmiem twierdzić , że jestem również spełnionym człowiekiem. 

Zapraszam do współpracy.
Rafał Romaniuk

Akademia AKFiTS

Rafał Romaniuk

bottom of page