SKUTECZNA DIETA, IDEALNIE DOBRANA DO TWOICH POTRZEB

Prawidłowe odżywianie to połowa sukcesu w dążeniu do Twojej wymarzonej sylwetki. Aby być zdrowym i silnym, powinieneś dobierać odpowiednie produkty żywnościowe pasujące do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

Prawidłowe odżywianie nie polega na bezsensownym trzymaniu się jednego rodzaju produktów, ale na urozmaiconym i smacznym przygotowywaniu potraw.

Żeby być zdrowym i silnym, powinniśmy dobierać odpowiednie produkty żywnościowe pasujące do indywidualnych potrzeb organizmu.

 

Przeważnie problem nie leży po stronie diety czy nieumiejętnego jej stosowania, lecz ludzkiej psychiki, która często płata nam figle. Dlatego też tak ważne jest umiejętne pokierowanie i wsparcie ze strony kompetentnej osoby.

Skuteczna dieta powinna być odpowiednio dobrana do płci, wieku i poziomu sprawności fizycznej – jednym słowem indywidualnie.

 

Pomogę Ci na podstawie wywiadu zmienić nawyki żywieniowe, wyeliminować nieodpowiednie i szkodliwe produkty żywnościowe, oraz nauczę Cię wybierać i przygotowywać szybkie posiłki.

Nauczę Cię wszystkiego na temat skutecznej, smacznej oraz wygodnej diety, od podstaw.

TRENING PERSONALNY - ON LINE -  OPIEKA DIETETYCZNA - SUPLEMENTACJA - ODCHUDZANIE - MASA MIĘŚNIOWA - WYDOLNOŚĆ - MOTORYKA - KOORDYNACJA RUCHOWA - CARDIO

Treningi personalne  prowadzę w :

Bemowo - Fitness Klub ZDROFIT  

 Warszawa, ul. Dywizjonu 303 / 129 B 

oraz

Bielany - Warszawskie Centrum Atletyki

Warszawa, ul. Zofii Roesler 2

Zadzwoń 603-162-662

Trener Personalny Warszawa Bemowo

e-mail: akfits.pl@gmail.com