AGATA ROMANIUK

Wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i Świata w fitness sylwetkowym oraz pierwsza Polka, która wystartowała na najbardziej prestiżowych zawodach na świecie w USA Arnold Classic.

Jako trener personalny posiada wieloletnie doświadczenie w treningu z zawodnikami oraz ludźmi otyłymi chcącymi zmienić swoją sylwetkę i styl życia.

Dzięki umiejętnościom łączenia dyscyplin sportowych, treningu Agaty zawiera wiele elementów zarówno zwiększających zakres ruchu, rozciągniecie całego układu ruchu jak i zmianę składu ciała.  Świetnie radzi sobie w treningu osób starszych, dziećmi jak i dorosłych.

Posiada również wieloletni staż w treningu z młodymi sportowcami (od 9 roku życia), jak i otyłą młodzieżą w wieku szkolnym. Prowadzi zajęcia z wykorzystaniem sprzętu do treningu funkcjonalnego, jak i specjalistycznego tj. trx, bosu, blac roll, kettle, gym stick.

Specjalizuje się w układaniu skutecznych diet sportowcom, m. in. fitnesskom, kulturystom, triatlonistom, biegaczom, olimpijczykom i mistrzom świata, ale też otyłym oraz dzieciom i osobom starszym. 

Jej mocną stroną jest także znajomość rynku sportowego oraz odpowiednie podejście do klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie w przejrzysty sposób przekazać wiedzę na temat pracy z klientem, problemami z tym związanymi oraz wskazać właściwą drogę ich rozwiązania.

Autorka licznych artykułów na temat żywienia publikowanych m. in. w czasopismach „URODA” czy „SPORT DLA WSZYSTKICH”.

Nasz wspólny sukces jest w zasięgu ręki. 

Zapraszam, Agata Romaniuk.

TRENING PERSONALNY - ON LINE -  OPIEKA DIETETYCZNA - SUPLEMENTACJA - ODCHUDZANIE - MASA MIĘŚNIOWA - WYDOLNOŚĆ - MOTORYKA - KOORDYNACJA RUCHOWA - CARDIO

Treningi personalne  prowadzę w :

Bemowo - Fitness Klub ZDROFIT  

 Warszawa, ul. Dywizjonu 303 / 129 B 

oraz

Bielany - Warszawskie Centrum Atletyki

Warszawa, ul. Zofii Roesler 2

Zadzwoń 603-162-662

Trener Personalny Warszawa Bemowo

e-mail: akfits.pl@gmail.com